• -100,00 zł

Klucz udarowy akumulatorowy Ingersoll-Rand W5153-K22B

3 576,84 zł
3 476,84 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto

Ingersoll Rand wprowadza na rynek nowe modele kluczy udarowych akumulatorowych W5152 1/2’’, które charakteryzują się momentem zrywającym 750 Nm i momentem obrotowym przy odkręcaniu 500 Nm.

Klucz, ładowarka,2xbateria 5Ah, torba

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Klucz, ładowarka,2xbateria 5Ah, torba

Ingersoll Rand wprowadza na rynek nowe modele kluczy udarowych akumulatorowych W5152 1/2’’, które charakteryzują się momentem zrywającym 750 Nm i momentem obrotowym przy odkręcaniu 500 Nm, najwyższym w swojej kategorii wśród narzędzi obecnych na rynku. Moc dorównuje możliwościom wielu pneumatycznych kluczy udarowych a czterostopniowy programator typu dokręcania i kontroli mocy pozwala wykorzystać klucze w pełnym zakresie od 3 do 500 Nm.  

Cztery ustawienia kontroli dokręcania obejmują:

• Pełną moc: Dokręcanie śrub na zaciskach hamulca tarczowego, w skrzyniach biegów, osiach i kołnierzach, które wcześniej wymagały pneumatycznych narzędzi udarowych. Funkcja pełnej mocy zapewnia moment obrotowy 460 Nm.

• Średnią moc: Funkcja śr edniej mocy dokręca śruby przy momencie obrotowym do 325 Nm i stosowana jest do prac nie wymagających maksymalnego momentu obrotowego.

• Klucz dokręcający: Zamiast zmieniać narzędzie na klucz ręczny, można skorzystać z funkcji klucza dokręcającego w celu dokręcenia śrub momentem wynoszącym od 13 do 33 Nm. Narzędzie automatycznie wyłącza się, co zapobiega nadmiernemu dokręceniu śrub w takich miejscach, jak zawieszenie, mocowania silnika, zaciski hamulca tarczowego, pokrywy zderzaka, nakrętki, a także podczas innych czynności konserwacyjnych i naprawczych oraz montażowych.

• Dokręcanie ręczne: Funkcja dokręcania ręcznego oparta jest na wolnych obrotach narzędzia, pozwalając na dokładne dopasowanie mocowania, w takich częściach, jak osłony zaworów, miska olejowa, obudowy bębna, oraz do innych lekkich zastosowań mocujących przy momencie obrotowym od 3 do 12 Nm. Gdy narzędzie osiąga punkt udaru wyłącza się, aby zapobiec nadmiernemu dokręcaniu śrub .Ponadto narzędzie wyposażone jest w bezcieniową lampę roboczą typu COB o strumieniu świetlnym 90 lumenów zapewniającą 360-stopniowy okrąg światła w miejscu wymagającym serwisowania. Światło ma cztery ustawienia mocy do miejsc jasno, średnio i słabo oświetlonych, zapewniając lepszą widoczność i dostęp, a także tryb całkowitego wyłączenia.

W5153-K22B
2 Przedmioty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć